українська російська англійська
За тиждень рекордні 23 ОСББ скористалися "теплими" кредитами майже на 5 млн грн
20.06.2017 | 15:54
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Попит ОСББ на програму «теплих» кредитів продовжує зростати і б’є нові рекорди. Минулого тижня до програми приєдналося аж 23 ОСББ. Вони залучили майже 5 млн грн на термомодернізацію багатоповерхівок. У порівнянні з позаминулим тижнем 14 ОСББ отримали у державних банках на ці цілі 3,5 млн гривень.

«Загалом у 2017 році ОСББ проявляють все більше інтересу до програми «теплих» кредитів. Якщо у червні минулого року ОСББ залучили майже 4 млн грн на утеплення будинків, то цьогоріч вже за півмісяця зафіксовано вдвічі більшу суму - 8,8 млн гривень», - прокоментував результати щотижневого моніторингу програми Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Голова Агентства пояснив, що завдяки Урядовій фінансовій підтримці ОСББ можуть вигідно підготуватися до початку опалювального сезону та заощадити на енергоефективних заходах.

«Приємним бонусом для ОСББ є те, що відшкодування може бути й подвійним, у деяких випадках навіть й потрійним. Все це завдяки тісній співпраці між Агентством та владою на місцях. Вже у кожному регіоні країни діють місцеві програми здешевлення «теплих» кредитів. Сьогодні їх 289»,  – зауважив Сергій Савчук.

Загалом з початку дії програми 874 ОСББ залучили більше 118 млн грн на термомодернізацію багатоповерхівок.

 

версія для друку