українська російська англійська
Голова Казначейства здійснила робочу поїздку до Івано-Франківської області
20.06.2017 | 19:35
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

20 червня 2017 року Голова Казначейства Тетяна Слюз здійснила робочу поїздку до Івано-Франківської області. Зокрема, вона відвідала територіальні підрозділи відомства у Калуші, Долинському та Рожнятівському  районах.

Тетяна Слюз спільно з начальником ГУ ДКСУ в Івано-Франківській області Вірою Смачило розпочала поїздку із проведення робочої зустрічі з колективом Калуського УДКСУ. Після чого в залі засідань міської ради відбулася нарада з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

Під час зустрічі з Калуським міським головою Ігорем Матвійчуком були обговорені питання щодо переходу всіх розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на дистанційне обслуговування, а також питання освітньої та медичної субвенції, електронної звітності. Актуальною виявилась тема щодо фінансування об’єднаних територіальних громад, а також  визначення «плюсів і мінусів» при переході на обслуговування в інші державні банки.

Під час перебування у Долинському районі Тетяна Слюз зустрілася з колективом управління Державної казначейської служби України у Долинському районі, а також провела нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів Долинського району та м. Болехова.

З питаннями щодо доцільності переходу на обслуговування через систему СДО, повернення довгострокових позик, нову систему електронної звітності, стан виконання бюджетів до очільниці Казначейства  звернулись заступник голови Долинської РДА – Віктор Громиш, голова Долинської районної ради – Іван Данилів, голова м. Болехова – Богдан Мельник, керівники та головні бухгалтери бюджетних установ Долинського району та м. Болехова.

Перебуваючи у Рожнятівському  районі Тетяна Слюз обговорила нагальні питання з колективом територіального управління, а також провела робочі зустрічі в залі засідання РДА Рожнятівського району. З актуальними питаннями та за роз’ясненнями до Голови ДКСУ звернулись Голова Рожнятівської РДА Ірина Люклян, Голова Рожнятівської районної ради Василь Рибчак, сільські та селищні голови, керівниким фінансових органів, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів.

Найбільше учасників зустрічі хвилювали питання наповнення єдиного казначейського рахунку, використання медичної субвенції, впровадження СДО, електронна звітність, фінансування об’єднаних територіальних громад.

Учасники наради мали чудову нагоду отримати вичерпні відповіді безпосередньо від Голови Казначейства та налагодити результативний діалог, важливий для територіальних громад та місцевих державних установ.

 

версія для друку