українська російська англійська
Павло Розенко: Конкурс із обрання нового Голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО повинен бути максимально відкритим і прозорим
21.06.2017 | 14:00
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наполягає на необхідності проведення максимально відкритого і прозорого конкурсу із обрання нового Голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО. Про це він сказав у ході засідання Уряду під час розгляду питання про звільнення Артура Дерев'янка з відповідної посади.

«Дуже важливим є питання призначення нового керівника. Як ви пам’ятаєте, Дерев’янко призначався ще першим Урядом Арсенія Яценюка на підставі відкритого конкурсу із залученням ветеранських організацій. Це дуже сенситивна посада. Це не просто чиновник, який обирається згідно з традиційними процедурами і конкурсами», - сказав він.

«Дуже важливо, щоб до участі в новому конкурсі, до обговорення цього питання були залучені представники і громадських організацій учасників АТО, і інших організацій, які працюють в цьому напрямку. Дуже важливо, щоб ця процедура була максимально відкритою і прозорою, адже на цю посаду має прийти справді авторитетна людина», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку