українська російська англійська
Володимир Кістіон: Питання енергетичної безпеки на контролі в Уряді кожного дня
21.06.2017 | 17:14
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Питання енергетичної безпеки на контролі в Уряді кожного дня. Наше завдання, щоб Україна була з достатнім запасом енергетичних ресурсів, тому маємо щоденно працювати над плануванням і прогнозуванням ситуації в об’єднаній енергетичній системі. Про це сьогодні в ході наради з профільними міністерствами й відомствами та керівниками енергогенеруючих компаній сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, до початку опалювального сезону 2017-2018рр. Україна повинна мати не менше 1,8 мільйона тонн вугілля марки «А» і принаймні біля 2-2,2 мільйона тонн вугілля марки «Г».

«Цього нам вистачить, щоб спокійно увійти в опалювальний період. На середину квітня 2017 року ми мали близько 1,5 мільйона тонн запасів усіх марок вугілля», - наголосив Володимир Кістіон.

Як тільки на складах буде накопичена достатня кількість вугілля марки «А»  і ми матимемо впевненість у стабільному проходженні зимового періоду, потреба в надзвичайних заходах в енергетиці зникне сама собою, переконаний Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку