українська російська англійська
Збройні Сили дотримуються Мінських угод і відповідають вогнем тільки тоді, коли є загроза життю наших військовослужбовців
21.06.2017 | 17:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«Збройні Сили України знаходяться в повній готовності до того, що ситуація в районі АТО може мінятися, і ми адекватно відповідаємо тим загрозам, які є». Про це сьогодні, 21 червня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак журналістам перед засіданням Кабінету Міністрів України.

«Сьогодні в нас є певна кількість людей в зоні проведення АТО, які виконують бойові завдання, у нас є резерви на навчальних центрах, де відбувається відновлення наших бригад», – повідомив керівник вітчизняного оборонного відомства.

Військовослужбовці кожного місяця беруть участь у серйозних навчаннях. На всіх полігонах тривають заходи бойової підготовки. Також відбувається робота з розвитку інфраструктури. До вересня планується здати перший в Україні імітаційний центр на Яворівському полігоні. Це буде сучасний навчальний центр, який відповідатиме стандартам НАТО. Крім того, продовжуються роботи з розвитку інфраструктури в Широкому лані, а також будівництво типових містечок в Одесі, Черкаському та Гвардійському Дніпропетровської області.

Відповідаючи на запитання журналістів “чи триває формально режим тиші з 1 червня” Степан Полторак наголосив: «Як можна говорити про режим тиші, якщо 36 обстрілів було вчора, були поранені, на жаль. В цьому році у нас загинуло 100 чоловік. Про який режим тиші може можна вести мову. Ми відповідаємо на всі загрози для нашого особового складу, відповідаємо адекватно».

Разом із тим Збройні Сили дотримуються Мінських угод і відповідають вогнем тільки тоді, коли є загроза життю наших військовослужбовців.

«Ми знаходимося в постійному контакті зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні та оперативно реагуємо на всі порушення. Це дає нам можливість стверджувати, що ми максимально виконуємо домовленості, які підписали. Поки ми не вичерпаємо всі можливості, Мінські угоди мають працювати», – підкреслив Міністр оборони України.

 

 

версія для друку