українська російська англійська
Закупівля засобів зв’язку для потреб Збройних Сил України відбуватиметься відкрито і прозоро, – Міністр оборони
21.06.2017 | 17:44
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Для закупівлі засобів зв’язку потрібно вивчити їх можливості та технічні характеристики. Їх закупівля відбуватиметься абсолютно чесно й прозоро. Наказом Міністра оборони України начальник Генерального штабу створив комісію, до складу якої увійшли науковці, представники ЗС України та СБУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, експерти. Про це розповів журналістам Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

«Ми провели перший етап порівнювальних випробувань аби переконатися, який засіб зв’язку кращий. При цьому умови для учасників випробувань були однаковими», - розповів Степан Полторак.

Він повідомив, що днями мають завершитись перемовини, і додав, що це вже не є прерогативою Міністерства оборони, оскільки оборонне відомство не заключає контракт напряму з постачальником, а здійснює це через представника.

«Є три складових: це характеристика станції, цінова політика, умови. Коли усі ці складові будуть повністю відомі, ми будемо приймати рішення щодо закупівель засобів зв’язку. Вони будуть вигідні для Збройних Сил, за кращу ціну, кращі по характеристикам і на кращих умовах, – розповів генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку