українська російська англійська
Володимир Гройсман закликає народних депутатів підтримати законопроект про внесення змін до держбюджету і збільшення фінансування соціальних потреб та субсидій
22.06.2017 | 11:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман подякував народним депутатам України за включення до порядку денного роботи Парламенту проекту закону №6600 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", що дозволяє направити 26 млрд грн від перевиконання доходів державного бюджету на соціальні, інфраструктурні й оборонні потреби, та закликав народних обранців підтримати це рішення. Про це Глава Уряду зазначив під час пленарного засідання Верховної Ради України у четвер.

Проект закону був напередодні опрацьований та узгоджений на засіданні Кабінету Міністрів.  

"Це дуже важливий документ, який передбачає ритмічне фінансування субсидій для українських громадян, заробітних плат в оборонному секторі та для лікарів, фінансування програми "Безкоштовні ліки", багато інших важливих проектів. Його (цей законопроект) чекають мільйони українців, які чекають свої кошти з державного бюджету", - сказав Глава Уряду, звертаючись до парламентарів.

 

версія для друку