українська російська англійська
Підписаний договір про співпрацю з Світовим банком сприятиме підвищенню України в рейтингу Doing Business, - Геннадій Зубко
22.06.2017 | 12:41
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Активна співпраця з Міжнародною фінансовою корпорацією сприяє поліпшенню умов ведення будівельного бізнесу і підвищенню інвестиційного клімату в Україні. Про це наголосив під час підписання Договору про співпрацю між Мінрегіоном і Міжнародною фінансовою корпорацією, що входить в групу Світового банку, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Підписаний Договір про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією є дуже важливим для України. Протягом двох років саме методика Doing Business, яка напрацьована Світовим банком, має створити умови для прозорості дозвільних процедур і підвищення якості робіт в будівництві, що впливає на місце України в рейтингу. Це стосується в першу чергу поліпшення умов ведення будівельного бізнесу», - наголосив Геннадій Зубко.

«У нас дуже важливий напрямок по реформі енергоефективності, який також пов’язаний з житловим сектором і можливостями будівельного бізнесу покращувати стандарти в напрямку енергоефективності, - зазначив Віце-прем’єр-міністр. - Це ще один крок нашої співпраці з міжнародною фінансовою корпорацією».

Він підкреслив, що Україна прагне показати простоту і прозорість дозвільних процедур в будівельному секторі. «Підвищення позицій України в рейтингу Doing Business, надання консультативно-методичних рекомендацій в напрямку удосконалення законодавства, нормативних актів для залучення інвестицій в країну, для нас є дуже актуальними», - зауважив Геннадій Зубко.

Україна вже зробила важливі кроки для просування рейтингом Doing Business. Зокрема прийнято ЗУ №1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності та ЗУ №2020 щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності. «Нам важливо скористатися сучасними інструментами, що дадуть можливість усунути корупційну складову в цій сфері. Тому сподіваємося  на плідну та конструктивну співпрацю», — сказав Геннадій Зубко.

Ліза Кестнер, керівник консультативних програм в Європі та Центральній Азії Департаменту Торгівлі і Конкурентоспроможності групи Світового банку, привітала Україну з досягнутим прогресом в напрямку поліпшення умов ведення будівельного бізнесу. «Ми активно співпрацюємо з Мінрегіоном в напрямку спрощення регулювання та дозвільної системи, залученню нових інвестицій і створенню нових робочих місць. Це хороший сигнал для громадян і будівельного бізнесу в цілому», — наголосила вона.

 

версія для друку