українська російська англійська
До кінця 2017 року близько 20% військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування, - Міністр оборони України
22.06.2017 | 14:10
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 червня, під час робочої поїздки до Одеського гарнізону Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив результати впровадженої реформи стосовно системи харчування військовослужбовців.

«Ми проводили експерименти у обраних військових частинах, аби обрати найкращий варіант системи харчування особового складу Збройних Сил України, - сказав Міністр оборони України Степан Полторак. – Обраний варіант дає можливість харчувати військовослужбовців за каталогом із понад 350 продуктів. Це в десятки разів більше, ніж було за старої системи».

Західна військово-морська база ВМС ЗС України повністю перейшла на нову систему харчування, відповідно до якої військова частина закуповує продукти харчування, а готують їжу – військові кухарі.

«Заплановано, що до кінця 2017 року близько 20 % військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування, – наголосив Степан Полторак. – Реформування системи харчування передбачає закупівлю технічного обладнання для приготування їжі та створення відповідних умов як для приготування, так і харчування. На її заходи у бюджеті цього року ми передбачили необхідну суму коштів».

Також Міністр оборони Степан Полторак наголосив, що перехід військових частин цього року буде відбуватися у кілька етапів, перший з яких завершується 30 червня.

Загалом заплановано, що повністю ЗС України перейдуть на нову систему харчування до кінця 2019 року.

Звертаючись до особового складу, задіяного у реалізації зазначеної реформи, генерал армії України Степан Полторак наголосив про персональну відповідальність кожної посадової особи за невиконання плану реформи.

Окрім того, Міністр оборони України нагородив волонтерів, військовослужбовців та працівників ЗС України за впровадження реформи харчування.

версія для друку