українська російська англійська
Відкриття нового елеваторного комплексу збільшить експортний потенціал України, - Олена Ковальова
22.06.2017 | 17:20
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 червня, відбулося урочисте відкриття масштабного перевантажувального комплексу ТОВ «Баловненська виробнича база» (Миколаїнська обл.) за участю Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової, голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка та представників регіональної влади.

«Відкриття нового сучасного елеваторного комплексу з його потужностями зі зберігання у 100 тис. тонн та можливостями з перевантаження зернових та олійних культур на рівні 400 тис. тонн на рік - це, безумовно, вагомий крок на шляху збільшення експортного потенціалу України. У поточному маркетинговому сезоні ми вже експортували рекордні 43,6 млн тонн зерна, а запуск таких комплексів дозволить нам не зупинятися на досягнутому», - зазначила Олена Ковальова.

За словами заступника Міністра, будівництво та введення в експлуатацію елеватора також позитивно вплинуло на ситуацію із зайнятістю населення. Зокрема, створено 120 нових робочих місць та утворено підрозділ з питань логістики та закупівель - до 100 працівників.

Довідково

Перевантажувальний комплекс ТОВ «Баловненська виробнича база» є масштабним інвестиційним проектом групи компаній «ПАЕК». На будівництво об'єкта пішло близько року.

 

версія для друку