українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Уряд вживає всі заходи щодо диверсифікації поставок вугілля, паливо в Росії не закуповує жодна державна компанія
23.06.2017 | 11:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Жодна державна компанія України не закуповує вугілля в Росії, а Кабінет Міністрів України вживає всіх необхідних заходів задля диверсифікації поставок вугілля, особливо антрацитової групи, та заміщення вугілля на інше паливо, яке є у розпорядженні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

«Жодна державна компанія України не закуповує вугілля у країни – агресора. Уряд вживає всі заходи щодо диверсифікації поставок палива, ми робимо заміщення вугілля, особливо дефіцитної антрацитової групи, яка знаходиться в українських копалинах, які були вкрадені проросійськими  бойовиками за допомогою деяких українських псевдопатріотів. Ми системно займаємося безпекою», - сказав Глава Уряду.

При цьому він звернув увагу на те, що неприпустимим є поширення практики блокад – на кшталт тієї, яку розгорнули деякі політичні сили на Донбасі взимку.

«Що стосується махновщини, то я переконаний в тому, що народним депутатам треба читати законодавство і бути прикладом дотримання норм законодавства, а не махати мандатом і бравувати своєю недоторканністю. Знімайте недоторканність, ставайте рівними перед законом  - і тоді займайтеся своєю громадською діяльністю», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

 

 

версія для друку