українська російська англійська
Глава Уряду про зміни до бюджету: Ми отримали кошти від зростання економіки, і це результат системних кроків
23.06.2017 | 11:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Запропоновані Урядом зміни до державного бюджету та збільшення фінансування найбільш важливих соціальних та оборонних програм в обсязі в 26 млрд грн – це результат системних кроків Уряду в напрямку зміцнення економіки. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході «Години запитань до Уряду» в Верховній Раді України.

Зміни до бюджету були оформлені в проект закону, який вдалося проголосувати вчора, 22 червня, лише в першому читанні.

«Хочу подякувати всім депутатам, які підтримали зміни до бюджету. Це рішення  важливо було прийняти вчора в цілому. А тепер ми на три тижні ми віддалили фінансування всіх нагальних питань, - сказав Глава Уряду. – Там (в проекті закону) були субсидії, фінансування доріг, лікування людей за кордоном - людей, які чекають щодня на це рішення. Там була зарплата шахтарів, закупівля приладів індивідуального захисту. Там було багато речей, на які люди чекали».

Разом з тим, за словами Прем’єр-міністра, економічна політика Уряду буде продовжена. «Ми отримали   кошти від зростання економіки, і початок зростання – це результат системних кроків і попереднього Уряду Арсенія Яценюка, і нашого Уряду. Зараз завдання – пришвидшити ріст, - сказав Володимир Гройсман. - Детенізація та зростання дали можливість за 5 місяців перевиконати план на 26 млрд грн. Далі реформи, які призведуть до стабілізації та зростання на перспективу».

 

версія для друку