українська російська англійська
Прем’єр-міністр про реформу державної служби: Ми змінюємо систему на марші і ставимо завдання подолати інституційну слабкість держави
23.06.2017 | 12:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Одним з ключових бар’єрів розвитку України є інституційна слабкість державного апарату та опір застарілої системи державного управління, яка зазнає змін завдяки започаткованій Урядом реформі державної служби. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з державними секретарями та керівниками служб персоналу міністерств та органів центральної влади. Зустріч відбулася з нагоди Дня держслужбовця, який відзначається сьогодні, 23 червня.

«Одна з проблем державиінституційна слабкість. І реформа держуправління в тому, щоб привести до влади людей, які могли б своїми знаннями та освітою робити зміни й реформи, - сказав Глава Уряду. - Нам потрібні професійні рішення та професійні команди».

Глава Уряду нагадав, що восени Уряд планує залучити до лав Уряду та міністерств тисячу нових  працівниківмолодих фахівців, які зможуть продовжувати перетворення країни.

«Восени ми через прозорі конкурси забезпечимо прихід нових людей, які зможуть бути агентами змін всередині самої системи. Вона (система) чинить опір та впирається, і ми намагаємося її змінити на марші. Але для цього урядовій команді потрібні професійні люди, які здатні робити ці зміни. Це не великі слова, це щоденна робота», - сказав Глава Уряду і подякував членами Уряду та міжнародним партнерам за підтримку та спільне впровадження трансформацій в сфері державного управління.

версія для друку