українська російська англійська
Восени запрацює єдиний портал вакансій фахівців з питань реформ, - Олександр Саєнко
23.06.2017 | 13:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Про це Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко заявив на щорічній конференції PGA Annual Conference 2017. Reform Ukraine: Take 26 з Асоціацією випускників іноземних ВНЗ Professional Government Association.

"До осені ми запустимо єдиний портал вакансій у генеральних секретаріатах реформованих міністерств. На новостворені вакансії можна буде податись он-лайн за простою і зрозумілою процедурою", йдеться у заяві.

"На систему державного управління чекають значні зміни. Ми вже почали їх втілювати. Тривалий час система "виштовхувала" тих, хто хотів змін. Зараз маємо можливість завести на держслужбу нових та зберегти найкращих людей для того, щоб зробити ці зміни невідворотними", додав він.

Нагадаємо, восени Уряд планує залучити нових людей на новостворені посади фахівців з питань реформ. Наразі триває функціональне обстеження перших 10 міністерств, де будуть створені генеральні директорати аналізу політики.

 Фахівці з питань реформ будуть набрані за новими стандартами вимог до компетенцій та навичок, а також отримають вищі заробітні плати.

Раніше було підписано Меморандум про співпрацю з  Асоціацією випускників іноземних ВНЗ (Professional Government Association). Уряд та Асоціація співпрацюватимуть у сфері реформи державного управління, зокрема щодо залучення на державну службу найкращих фахівців.

 

версія для друку