українська російська англійська
Сергій Савчук: Твердопаливна котельня в Одесі – приклад успішного напряму регіону до енергонезалежності та економічного добробуту
23.06.2017 | 15:17
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Сьогодні місцева влада та громади активно долучаються до сучасної енергетичної тенденції –  переведення котелень на альтернативні види палива.  Одещина є одним із регіонів України, де впроваджують заміну котлів на «негазові». Вдалим прикладом цього є робота котельні, що працює на пелетах, в Одесі. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналістам у ході прес-туру на твердопаливну котельню у місті Одеса.

«У 2016 році було збудовано та успішно експлуатується модульна твердопаливна котельня потужністю 1МВт, що використовує в якості палива пелети з лушпиння соняшника та забезпечує тепловою енергією Одеський обласний центр психічного здоров’я. Прямим результатом діяльності котельні буде заміщення до 300 тис. м3 газу протягом року», – зауважив Сергій Савчук.

Як пояснив Голова Агентства, саме завдяки реалізації таких «зелених» проектів з’являються нові робочі місця, відбувається наповнення місцевих бюджетів, створюються ринки виробництва та споживання альтернативних видів палива.

 

версія для друку