українська російська англійська
Поліція Полтавщини отримала 18 нових службових автомобілів
23.06.2017 | 15:54
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 23 червня, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов передали територіальним підрозділам Головного управління Національної поліції Полтавщини службові автомобілі Мitsubishi Outlander PHEV.

Олександр Турчинов підкреслив, що попри складну ситуацію в країні Міністерство внутрішніх справ впевнено рухається шляхом реформ, вагомим досягненням на якому є створення Національної поліції. «Безпека громадян – це головне завдання нової української поліції. Не так швидко відбувалися реформи, як ми того хотіли. Перші кроки були не завжди вдалі, але українська поліція впевнено, крок за кроком, зміцнює свої позиції. І хочу підкреслити, що полтавське обласне управління є одним із найкращих у розкритті злочинів. І це є оцінка ефективності роботи наших поліцейських», – наголосив Секретар РНБО. Він також додав, що правоохоронці, які дбають про безпеку українців, а не керівники різного рівня, отримають найкращу техніку.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підкреслив, що нові службові автомобілі, передані полтавським правоохоронцям, – це найсучасніші авто, і вони допоможуть правоохоронцям регіону виконувати свої службові обов’язки. «Такого автомобіля немає у голови облдержадміністрації, вважаю, що й не буде. Ці найкращі автомобілі для вас, поліцейські, для того, щоб ви могли зберігати безпеку полтавчан», – наголосив глава МВС.

Нові автомобілі будуть використовуватися поліцейськими Полтавщини вже завтра. Вони вирушать до 11 районних відділів та відділень поліції для груп реагування патрульної поліції. Завдяки оновленню автопарку районних підрозділів поліції Полтавщини, групи швидкого реагування зможуть більш оперативно, мобільно та результативно виконувати свої функції – припиняти правопорушення, допомагати жителям та затримувати злочинців. Більша частина з нового автопарку буде задіяна для патрулювання на околицях, а також глибинних населених пунктах, яким вкрай необхідна поліцейська допомога.

Крім того, під час заходу за сумлінне виконання службових обов’язків, особливі заслуги в боротьбі зі злочинністю та захисті конституційних прав і свобод громадян 15 кращих працівників поліції Полтавщини отримали відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства внутрішніх справ України – нагрудні знаки «За безпеку народу», «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі», та цінні подарунки – годинники.

 

версія для друку