українська російська англійська
Поліцейські Полтавщини отримали ключі від нового житла
23.06.2017 | 16:27
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 23 червня, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручили сертифікати та ключі від квартир родинам працівників поліції Полтавщини.

Як наголосив Олександр Турчинов, для сектору безпеки і оборони, зокрема й для належного забезпечення поліцейських, виділяються серйозні ресурси з державного бюджету. «Я впевнений, що і технічне забезпечення наших поліцейських, і вирішення їх соціально-побутових питань, а сьогодні багато сімей отримають ключі від нових квартир – все це зміцнює безпеку нашої держави», – сказав секретар РНБО.

Міністр внутрішніх справ України наголосив, що у бюджеті країни окремим пунктом закладені кошти для будівництва житла для поліцейських, гвардійців, прикордонників, рятувальників і військовослужбовців. «50 квартир отримали родини поліцейських Полтавщини. Ми підтримуємо професіоналів – і таким чином працюємо на перспективу. Адже добробут поліцейського – це основа чесної служби», – переконаний Арсен Аваков.

Цього дня квартири у новобудові у місті Горішні Плавні отримали працівники територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Полтавській області та працівники батальйону «Полтава». Всі вони брали участь у проведенні Антитерористичної операції.

Під час урочистостей частина правоохоронців вкотре виконувала свій службовий обов’язок на сході країни, тож ключі від нового житла Секретар РНБО і Міністр внутрішніх справ вручили дружинам і дітям правоохоронців.

 

версія для друку