українська російська англійська
Володимир Кістіон: Завдяки реформуванню вугільної галузі можна зекономити 1,5 мільярда гривень в рік
23.06.2017 | 17:11
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Чітке бачення Уряду щодо майбутнього української вугільної промисловості сформульоване у трьох стратегічних документах  держави -  Концепції реформування вугільної галузі країни до 2020 року, Енергетичній стратегії України до 2035 року та Плані дій Уряду до 2020 року. Про це в ході виступу на з’їзді профспілок працівників вугільної галузі України сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, імплементація цих документів дасть змогу покращити фінансово-економічний й технологічний стан вугледобувних підприємств, створити привабливі умови для залучення інвестицій в розвиток галузі, яка вкрай потребує повної модернізації, а також розв’язати питання соціальної сфери та екології в шахтарських регіонах.  

«Наше завдання створити умови для зниження собівартості видобутку вугільної продукції, збільшити видобуток вугілля газової групи, оскільки така потреба в Україні є нагальною, забезпечити дієвий соціальний захист шахтарів та максимально прозорий процес закупівлі обладнання й матеріалів для потреб галузі», - зауважив Володимир Кістіон.

За нашими попередніми оцінками, наголосив Віце-прем’єр, завдяки реформуванню вугільної галузі можна зекономити 1,5 мільярда гривень в рік. Це додаткові кошти для модернізації вугільних підприємств, їх технічне й технологічне переоснащення.

«Політика Уряду проста: інвестувати у прибутковість, а не збитковість. Саме цю ідеологію закладено в оновлену систему управління вугільною галуззю. Якщо нам це вдасться зробити, то в найближчій перспективі українські шахти будуть самодостатніми й прибутковими», - резюмував Володимир Кістіон.

 

версія для друку