українська російська англійська
Арсен Аваков: ЗСУ, Нацгвардія і прикордонна служба будуть посилені технікою від харківського оборонпрому
23.06.2017 | 21:07
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ЗСУ, Нацгвардія і прикордонна служба будуть посилені технікою від харківського оборонпрому. Про це глава МВС повідомив сьогодні, 23 червня, під час спільного із Секретарем РНБО Олександром Турчиновим візиту до головного оборонного підприємства Харківщини – Заводу імені В. О. Малишева.

Сьогодні Завод імені Малишева виробляє як для Збройних Сил України, так і для іноземних замовників одні з найкращих танків не лише у Європі, а й у світі. Ідеться, зокрема, й про «Оплот» – 50-ти тонну бойову машину з двигуном потужністю 1200 кінських сил, автоматичною коробкою передач, запасним енергоагрегатором і високою вогневою міццю.

Досі в українській армії такої техніки не було, «малишевці» виробляли її на замовлення за кордон. Але наступного року, як повідомив Секретар РНБО Олександр Турчинов, як мінімум 10 танків «Оплот» будуть на озброєнні українських військовослужбовців.

Своєю чергою Арсен Аваков відзначив, що в оборонному замовленні на наступний рік замовлення для харківського оборонного підприємства буде збільшене.

«Сьогодні тут два члени Ради національної безпеки і оборони на чолі з Секретарем. І я думаю, що навряд чи державне оборонне замовлення на наступний рік ми приймемо без суттєвого збільшення замовлення для заводу імені Малишева», – підкреслив глава МВС.

За його словами, бронемашини і танки від харківських виробника і розробника – Заводу імені В. О. Малишева і Конструкторського бюро з машинобудування імені О. О. Морозова – мають посилити оборонну міць Збройних Сил, Національної гвардії і Державної прикордонної служби України.

 

 

версія для друку