українська російська англійська
Центри безпеки Черкаської, Шахівської та Лиманської об'єднаних територіальних громад отримали сучасне спорядження
24.06.2017 | 11:31
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

23 червня в смт Черкаське Донецької області відбулася урочиста церемонія передачі нового сучасного спорядження фахівцям центрів безпеки Черкаської, Шахівської та Лиманської об’єднаних територіальних громад Донеччини, а також запуск набору добровольців.

Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, заступник Міністра МВС України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва, представники Міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України, керівництво ГУ ДСНС України у Донецькій області, а також голови об'єднаних територіальних громад регіону.

“Функціонування подібних центрів дозволяє максимально скоротити час прибуття на місце пожежі. А залучення добровольців до пожежогасіння поряд з професіоналами – один з напрямків масштабної реформи ДСНС, що розпочалася у вересні минулого року. Загалом саме такий, обраний нами шлях реформ підтримується нашими міжнародними партнерами та друзями. І підтвердження цьому - нова форма для наших майбутніх добровольців, яка сьогодні передається громадам Донецької області”, - зауважив Микола Чечоткін.

Захисний одяг, загальною вартістю понад 1,5 млн грн закуплений міжнародною організацією “Українська ініціатива зміцнення громадської довіри” за підтримки Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку.

Спеціальні захисні костюми, пожежні краги, що витримують високі температури та стійкі до механічних пошкоджень, а також захисні чоботи та пожежно-рятувальні ремені — все це спорядження відповідає найвищим міжнародним стандартам якості і вже найближчим часом опиниться на озброєнні вогнеборців місцевих центрів безпеки.

Також на прикладі Черкаської об'єднаної територіальної громади присутні мали можливість на власні очі побачити й оцінити практичні аспекти роботи місцевого центру безпеки. Зокрема, отримати вичерпні відповіді на свої запитання щодо алгоритму будівництва та умов утримання центрів з місцевого бюджету.

Крім того, під час заходу заступник Міністра МВС України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва оголосила про запуск набору добровольців до Центру безпеки Черкаської об'єднаної територіальної громади.

“Ми впевнені, що така система допоможе забезпечити безпеку кожного громадянина, навіть у віддалених селах. Сьогодні тут присутні маленькі мешканці громади. Ми хочемо, щоб вони завжди знали, що у складній ситуації вони, і їх батьки, завжди можуть розраховувати на допомогу пожежних, поліції та швидкої”,- зауважила Анастасія Дєєва.

У свою чергу маленькі відвідувачі заходу цього дня мали змогу насолодитися яскравою інтерактивною програмою. Зокрема, різними цікавими конкурсами, вікторинами з розіграшами призів, а також змаганнями «Ігри вогнеборців».

 

 

версія для друку