українська російська англійська
Арсен Аваков: Національна гвардія - сила та міць держави
24.06.2017 | 12:37
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Цього року з лав Національної академії НГУ випускається 310 лейтенантів. Сьогодні, 24 червня, під час випуску молодих лейтенантів Національної академії Національної гвардії України випускників привітав Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та наголосив, що  Національна гвардія – сила та міць всієї держави.

У заході також взяли участь секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, командувач Нацгвардії Юрій Аллеров, представники міської та обласної влади.

 «Шановні випускники, ваш обов’язок – виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру та злагоди», - звернувся до випускників командувач Нацгвардії Юрій Аллеров

Міністр внутрішніх справ підкреслив, що вперше випускаються дівчата-офіцери, які навчались в Академії за двома спеціальностями: військові перекладачі та управління діями підрозділів із засобами військового зв’язку.

«Вони вступили на навчання до Академії у 2013 році і впевнено пройшли шлях від абітурієнта до офіцера Національної гвардії України поряд з чоловіками. Курс навчання для всіх був однаковий і вісім найсильніших дівчат вже незабаром обіймуть посади у підрозділах», - додав він.

З початком антитерористичної операції науково-педагогічний склад Академії миттєво переглянув програму підготовки молодих фахівців і вніс зміни в бік значного збільшення практичної складової підготовки курсантів. В стінах вишу  було підготовлено більшість екіпажів новітнього БТР 4Е, оперативно готувались оператори-навідники, коригувальники вогню, повари та всі необхідні на сході військові фахівці з числа офіцерських кадрів та військовослужбовців за контрактом.

версія для друку