українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем молоді
25.06.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі друзі!

Вітаю усіх молодих, активних та цілеспрямованих людей із Днем молоді!

Молодість – чудова пора, коли формуються базові життєві орієнтири, світоглядні та ціннісні установки, закладається фундамент майбутніх перемог. Молоді люди – найбільш прогресивна частина суспільства, яка визначально впливає на вектори розвитку країни та бере активну участь у становленні суспільних цінностей і моделей поведінки. Будь-які нові тренди у галузях технологій, освіти, бізнесу, суспільних відносин спочатку формуються у молодіжному середовищі, а вже потім закріплюються у всьому суспільстві.

Молодь завжди була рушійною силою розвитку суспільства. Українські студенти одними з перших вийшли восени 2013 р. на Майдан, щоб захистити європейський цивілізаційний вибір нашої країни. Молоді люди першими вирушили захищати Батьківщину від російсько-терористичної агресії на Сході і роблять це на даний час.

Сьогодні представники молодого покоління займають посади у міністерствах та інших органах державної влади, сприяють проведенню реформ, працюють в неурядових організаціях, провадять активну антикорупційну діяльність. Тисячі молодих людей реалізують себе, розробляючи перспективні стартапи, нові технології, відкриваючи свій бізнес. Вони задають темп розвитку вітчизняної економіки і сприяють засвоєнню новітніх трендів. Молоді менеджери і творчі люди успішно проводять фестивалі, започатковують унікальні інтелектуальні, гуманітарні, соціальні проекти, що сприяють інтеграції України до загальносвітового культурного простору.

Обов’язок держави – захистити ці ініціативи та сприяти появі нових, створити систему доступної та якісної освіти, сформувати умови, що сприятимуть максимальній реалізації молодіжного потенціалу. Держава, що дбає про майбутнє, повинна насамперед подбати про молодь. Анонсований мною прихід на роботу в уряд більше тисячі молодих спеціалістів – лише один із заходів роботи у цьому напрямі. Завдання Уряду – створити нові робочі місця, щоб не втрачати потенціал молодих фахівців, які протягом усіх років незалежності змушені були шукати кращої долі в інших країнах.

Вітаю усіх українців із Днем молоді! Бажаю успішної реалізації, визначних досягнень та гучних перемог. Ніколи не втрачайте віри в себе і впевнено йдіть обраним шляхом. Переконаний, що завдяки молодому поколінню нашу країну чекає славне європейське майбутнє.

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                         Володимир ГРОЙСМАН

версія для друку