українська російська англійська
Відбувся підсумковий семінар проекту COMUS в Україні
26.06.2017 | 12:03
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У Міністерстві культури України відбувся підсумковий семінар проекту COMUS в Україні за участі заступника Міністра культури України Тамари Мазур, представників Національної групи зацікавлених сторін - Міністерства закордонних справ України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та комунально-житлового господарства України, Міністерства економіки та торгівлі України, Комітету ВР України з питань культури та духовності, Асоціації міст України, Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень, Українського центру культурних досліджень.

«Я дуже вдячна, що учасники проекту COMUS  приїхали для того, щоб обговорити проміжкові результати проекту, які мають наочно продемонструвати підсумки проведеної  великої та кропіткої роботи. А головне, окреслити перспективи і наступні кроки у реалізації розроблених проектних ідей і планів з розвитку міста, спираючись на культурно-історичну спадщину», - сказала під час свого виступу заступник Міністра культури Тамара Мазур.

«Дуже важливо, щоб ті результати, якими ви поділитесь, не залишились в цих стінах, і ми будемо докладати зусиль, щоб і інші міста так само дізнались про ваші досягнення у проекті, адже Україна має велику кількість історичних міст».

Заступник Міністра культури також  висловила сподівання, що це стане гарною традицією, коли міста дбають про збереження історичного середовища, історичних міст і спадщини, яку має Україна, як за допомогою міжнародних партнерів, так  і за підтримки тих міст, які вже мають досвід роботи в подібних проектах щодо поширення позитивної практики та моделей місцевого розвитку на основі культурно-історичної спадщини.

Проектні менеджери COMUS трьох пілотних міст - Луцька, Жовкви та Прилук – презентували  результати реалізації проекту та створені проектними містами портфоліо. Зокрема, керівні плани стратегічного розвитку міст, техніко-економічні оцінки проектних ідей, інформаційні фільми та буклети, а також  аналітичні дослідження.

 

версія для друку