українська російська англійська
Остап Семерак розраховує на подальшу співпрацю між Україною та Францією щодо питань запобігання змінам клімату
26.06.2017 | 15:43
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Президент Еммануель Макрон привітав Україну з лідерством у міжнародному процесі боротьби зі зміною клімату. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час візиту до Франції у складі української делегації під головуванням Президента України.

«Президент Еммануель Макрон привітав Україну з лідерством у міжнародному процесі боротьби зі зміною клімату. Він відзначив, що дуже показово, що Україна третьою серед європейських країн ратифікувала Паризьку угоду. Одночасно Президент Франції висловив надію на нашу співпрацю між Україною та Францією у кліматичній політиці. Україна демонструє світове лідерство. Це важливо!» - прокоментував журналістам Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак питання, які стосувалися охорони довкілля та нової кліматичної політики.

Нагадаємо, українська делегація під головуванням Президента України перебуває з робочим візитом у Франції. Петро Порошенко вже зустрівся зі своїм французьким колегою Еммануелем Макроном.

 Крім того, програма візиту передбачає зустрічі Президента України із Прем’єр-міністром Франції Едуаром Філіпом і головою Сенату Франції Жераром Ларше. Про плани відвідати Париж із робочим візитом Президент України Петро Порошенко повідомив 22 червня у Брюсселі.

 

версія для друку