українська російська англійська
З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання 2950 проектів землеустрою
26.06.2017 | 16:15
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання з інших областей 2950 проектів землеустрою. Станом на сьогодні експертами опрацьовано 2822 проекти.

Із загальної кількості проектів, що надійшли 1841 отримав позитивний висновок, 981 – негативний та 128 примірників землевпорядної документації знаходяться на розгляді.

Спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 3944 проекти землеустрою, з них опрацьовано 3769 проектів, з яких 2546 отримали позитивний висновок, 1223 – негативний та 175 проектів землеустрою знаходяться на розгляді.

У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 14 осіб.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

версія для друку