українська російська англійська
З початку року державні кадастрові реєстратори Луганщини надали понад 7 тис. відомостей з Державного земельного кадастру
27.06.2017 | 11:00
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Найпопулярнішими послугами на сьогодні є надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрація земельної ділянки.

Від початку поточного року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Луганської області прийняли 10 811 заяв про реєстрацію земельних ділянок, з яких вже зареєстрували 11 798 земельних ділянок. Також внесено 122 зміни до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки, виправлено 4 387 технічних помилок, допущених при веденні Державного земельного кадастру.

Фахівці Держгеокадастру Луганщини підготували та видали 7 520 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше громадян отримали дану послугу на території Троїцького (1 016 витягів), Білокуракинського (910 витягів) та Новопсковського (882 витяги) районів Луганської області.

Окрім того, на території Луганської області видано 414 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, заявки на які сформовано в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту. Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні. Найбільше даною електронною послугою скористались по земельних ділянках, які розташовані на території Станично-Луганського (122 заяв), Попаснянського (58 заяв) та Старобільського (35 заяв) районів Луганської області.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку