українська російська англійська
Ми продовжимо політичну підтримку та співпрацю з Україною, - Генеральний секретар НАТО Степану Полтораку
30.06.2017 | 12:19
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 30 червня, у Штаб-квартирі НАТО Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом.

Під час зустрічі Йенс Столтенберг наголосив на продовженні політичної підтримки та співпраці з Україною та повідомив про плани щодо візиту найближчим часом Північноатлантичної Ради НАТО у рамках відзначення 20 річниці підписання Хартії про особливе партнерство України з НАТО. В рамках візиту передбачено проведення низки заходів за участю керівництва держави.

Міністр оборони Степан Полторак поінформував присутніх про поточну безпекову ситуацію на сході країни України, про події, пов’язані із обстрілом місії ОБСЄ поблизу н.п. Попасна, а також про активізацію диверсійної діяльності в країні.

«Ми чітко розуміємо всі виклики і загрози, в тому числі загрози, які виникають у зв'язку із кібератаками на особливо важливі державні об'єкти країни. Тому плануємо комплекс заходів щодо протидії цим загрозам. Я також висловлюю вдячність інструкторам з Альянсу, які проводять тренінги для наших військовослужбовців. Завдяки тому, що наші військові добре підготовлені, ми у минулому році не втратили жодного клаптика нашої землі та підвищили ефективність протидії диверсійними групам», - сказав Міністр оборони України Степан Полторак.

 

версія для друку