українська російська англійська
За підтримки Мінмолодьспорту відбувся Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Балтійська хвиля"
03.07.2017 | 14:44
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Завершився Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля», що проходив 27 червня – 2 липня 2017 року в Таллінні (Естонська Республіка).

Метою фестивалю є підтримка творчої, обдарованої молоді, сприяння розвитку дружнім відносинам, популяризація багатонаціональної культури.

Організатором фестивалю виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства молоді та спорту, Міністерства культури, Міністерства освіти і науки України, Посольства України в Естонській Республіці, Естонського фонду сприяння європейській інтеграції України.

У фестивалі взяли участь 160 учасників із України, Естонії, товариств національних меншин Вірменії, Грузії й Ізраїлю.

На урочистому відкритті фестивалю, його учасників вітали: Віталій Попов, радник Посольства України в Естонській Республіці, Мадіс Ярв, заступник керівника департаменту міжнародних відносин Міністерства культури Естонської Республіки, Дмитро Бурнашев, член правління Естонського фонду сприяння європейській інтеграції України.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», член громадської ради при Мінмолодьспорту, зачитав вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова. «Переконаний, що щирість взаємовідносин між нашими народами здатна створити на фестивалі невимушену атмосферу дружби, а його учасникам випромінювати у своїй творчості культурне розмаїття своїх країн, їх яскравість, ліричність, музикальну високість», – зазначено у вітальному листі.

Також було зачитано вітання від Міністра культури України Євгена Нищука, який зазначив, що українці споконвіку славилися багатонаціональною культурою, пісенним розмаїттям і багатоголоссям та побажав учасникам фестивалю й у подальшому популяризувати українську культуру на міжнародній арені.

Учасники фестивалю змагалися у наступних номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний і театральний жанри, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров'я». Окремо конкурс проходив у номінації фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця».

Окрім насиченої фестивальної програми, для учасників заходу було організовано змістовні екскурсії у містах Вільнюс (Литва), Рига (Латвія), Таллінн (Естонія), Люблін (Польща).

версія для друку