українська російська англійська
Володимир Гройсман: Маємо забезпечити чесний продаж нестратегічних активів
04.07.2017 | 01:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України вважає доцільним забезпечити чесний продаж державних активів, які наразі не мають стратегічного значення для держави, натомість потребують нового менеджменту та форми розвитку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі ICTV.

Він звернув увагу, що держава не здатна управляти всіма держпідприємствами, яких налічується біля 3,5 тисячі. Натомість держава може створити умови приходу нового менеджменту на такі підприємства, залучення туди нових технологій та створення нових робочих місць.

«А по великих держкомпаніях завдання – оновити наглядові ради, замінити менеджмент спільно з міжнародними партнерами, аби не було сумніву в довірі управлінцям, - сказав Володимир Гройсман. – Наше завдання створити умови, в яких буде чесний, відкритий продаж активів, які нестратегічні і на яких паразитують».

Глава Уряду нагадав, що серед таких умов – вже створені Урядом офіси підтримки інвестицій, просування експорту та Комітет відродження промисловості, завдання яких допомагати бізнесу, розвивати реальний сектор та змінювати економіку з сировинного типу до економіки створення кінцевого продукту.

 

версія для друку