українська російська англійська
5-7 липня - візит Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Великої Британії

5-7 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснить візит до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, де візьме участь у Конференції з питань реформ в Україні.

Володимир Гройсман проведе зустріч з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Глава Уряду України візьме участь у засіданні Ради директорів Європейського банку реконструкції та розвитку та зустрінеться з Президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті.

6 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман візьме участь в пленарному засіданні Конференції з питань реформ в Україні. Програмою візиту передбачена спільна прес-конференція з Державним секретарем Великої Британії у закордонних справах Б. Джонсоном

Також заплановані зустрічі з Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд, з Головою та членами парламентської групи із зв’язків з Верховною Радою України, з лідерами британського бізнесу.

7 липня Глава Уряду України візьме участь у інвестиційній конференції «Dragon Capital», дасть інтерв’ю низці провідних засобів масової інформації, зустрінеться з лідерами української громади та духовенства.

 

Посилання для завантаження фото із Конференції з питань реформ в Україні, що відбудеться 6 липня 2017 року:

https://www.dropbox.com/sh/95pihegfsw5k66p/AACOcWzsNquljVI4-gI_2O7za?dl=0

Трансляція заходу в прямому ефірі:

англійською мовою - https://www.youtube.com/watch?v=387bFCW94GQ

українською мовою - https://www.youtube.com/watch?v=8OdKVH5pEUE

версія для друку