українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана працівникам природно-заповідної справи України
07.07.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівника природно-заповідної справи України!

Україна кожного десятиліття змінюється, і саме задля збереження природних комплексів у недоторканому стані створено природоохоронні території. Наша країна має чим пишатися перед усім світом. На території України розташовані чотири біосферних заповідники – Асканія-Нова, Карпатський, Чорноморський, Дунайський, 17 природних заповідників, 40 національних природних парків, 2632 заказники, понад 3020 пам’яток природи, а також ряд регіональних ландшафтних парків, заповідних урочищ, ботанічних і дендрологічних парків. Вони відіграють особливу роль у збереженні рідкісних видів фауни.

Переконаний, що на сьогодні держава повинна максимально розширювати території з природо-охоронним статусом, посилювати правову відповідальність за злочинні дії, скоєні проти ландшафтів, біотипів і навколишнього природного середовища в цілому.

Шляхетна праця працівників природно-охоронної справи дає можливість кожному з нас бачити ті мальовничі куточки країни, якими вони були не одне століття раніше. Завдяки Вашій праці і досвіду підвищується рівень екологічної культури наших громадян і забезпечується дбайливе ставлення до природи рідної країни.

Бажаю всім працівникам природно-заповідної справи міцного здоров’я, добробуту, всіх благ у шляхетній справі збереження унікального навколишнього природного середовища нашої країни!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку