українська російська англійська
Україна та Канада відкрили нову сторінку двосторонньої співпраці, - Прем'єр-міністр
06.07.2017 | 12:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Канада відкривають нову сторінку двосторонньої співпраці – завдяки імплементації Угоди про зону вільної торгівлі та реалізації значних можливостей в економічній сфері. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман від час зустрічі з  Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд. Зустріч відбулася на майданчику Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що відбувається сьогодні, 6 липня, в Лондоні.

«Канада - великий друг України, і Україна - друг Канади. Ми змогли відкрити нову сторінку наших двосторонніх стосунків, і зараз ми покладаємо велику надію на нашу подальшу роботу. Ми відчуваємо цю дружбу, високо цінуємо. Ваша позиція є надзвичайно важливою, ми є і будемо залишатися надійними партнерами", - сказав Володимир Гройсман і подякував Уряду Канади, Прем’єр-міністру Джастіну Трюдо та Міністру Христі Фріланд за постійну підтримку.

У свою чергу Христя Фріланд підкреслила, що Канада бачить великі можливості для двосторонньої співпраці країн в економічній сфері. "Нам дуже приємно бачити успіхи України і горді тим, що можемо підтримувати Україну. Ми бачимо в економічній сфері дуже великі можливості і справді сподіваємося, що наша торговельна угода і усі реформи, що ви робите, створять справжні можливості для нашої співпраці", - сказала вона.

Під час переговорів Прем'єр-міністр України та Глава МЗС Канади обговорили хід реформ, пріоритетні трансформації, що стоять на порядку денному Кабінету Міністрів в сфері пенсійної, земельної реформ, реформ освіти, охорони здоров'я та початку масштабної приватизації. Глава Уряду України також отримав запрошення відвідати із візитом Канаду.

 

версія для друку