українська російська англійська
На Харківщині реалізовуватимуть міжнародні проекти з розвитку соціальної інфраструктури
06.07.2017 | 15:30
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

5 липня департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області в рамках міжнародного проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» організував зустріч з представниками організації «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH» з Німеччини.

До спілкування долучилися заступник директора департаментуначальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області Євгенія Іванська, голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков та інші.

Під час зустрічі учасники обговорили особливості розбудови та санації існуючої соціальної інфраструктури регіону.

Представники Німеччини наголосили на обов’язковому створенні в приміщеннях і будівлях, де знаходяться заклади соціальної сфери, комфортних умов перебування, доступності їх для різних груп населення, оснащенні сучасними комп'ютерними технологіями та засобами комунікації. На думку іноземних спеціалістів, це допоможе забезпечити високу якість та оперативність надання соціальних послуг як місцевому населенню, так і внутрішньо переміщеним особам.

Харківські фахівці держархбудконтролю зі свого боку ознайомили гостей із вітчизняним законодавством у сфері містобудування, поділилися практичним досвідом щодо здійснення контролю за будівництвом та щодо прийняття будівель в експлуатацію.

Наостанок організатори відзначили важливість співпраці місцевої влади, органу держархбудконтролю та німецького партнера, перш за все, для успішної реалізації проекту з розвитку соціальної інфраструктури Харківщини.

«Наше безпосереднє завдання сприяти створенню належних умов для розбудови та покращення об’єктів соціальної сфери регіону. Тож для департаменту ДАБІ в Харківській області дуже цінним є налагодження партнерських зв’язків з місцевим самоврядуванням та з міжнародними організаціями. Впевнена, що разом ми реалізуємо ще багато спільних інфраструктурних проектів», – сказала Євгенія Іванська.

 

версія для друку