українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Російська агресія призвела до зростання підтримки НАТО в Україні
06.07.2017 | 15:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Стратегічна мета України – вступ до НАТО. Про це в ефірі програми  Conflict zone   на Deutsche Welle сказала Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Я дуже радію, що наш Парламент, нарешті, відгукнувся на бажання людей і законодавчо підтвердив, що наша стратегічна мета – це саме вступ до НАТО. Це не означає, що ми сьогодні ж надсилаємо заявку про приєднання до НАТО. Це означає, що ми зараз працюємо над впровадженням стандартів НАТО та критеріїв НАТО в Україні. Перш за все, у Збройних Силах. Перш за все, проведення реформи Збройних Сил. І дозвольте нагадати, що три роки тому у нас практично не було Збройних Сил, а зараз ми гідно захищаємося», – сказала вона.

Віце-прем`єр-міністр зазначила, що саме російська агресія призвела до зростання підтримки громадянами України вступу до НАТО: «Ми бачимо, як різко зросла кількість тих людей, хто підтримує членство України в НАТО, і ми ще не мали таких високих показників за ці 23 роки незалежності».

Переглянути програму повністю з українськими субтитрами можна за посиланням:  

https://www.youtube.com/watch?v=1VurIjuFyw8

 

версія для друку