українська російська англійська
Ігор Жданов відкрив у Київському метрополітені фотовиставку, присвячену участі національної збірної команди України у X Всесвітніх Іграх
06.07.2017 | 16:40
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У Київському метрополітені відкрилась фотовиставка "Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017", яка присвячена участі національної збірної команди України у X Всесвітніх Іграх (Вроцлав, Польща).

Міністерство молоді та спорту України, КП "Київський метрополітен та Благодійний фонд "Спорт заради миру" презентували проект про здобутки кращих спортсменів країни з неолімпійських видів спорту, який також пропагує здоровий спосіб життя, популяризує фізичну культуру і спорт.

"Я радо підтримую та особисто відвідую подібні виставки. Для самих спортсменів відчуття такої уваги і народної підтримки дуже важливі. Це допомагає їм перемагати в ім’я України. Міністерство надало відчутну державну організаційну та фінансову підтримку всьому процесу підготовки нашої збірної. Ми тісно співпрацювали з федераціями та Спорткомітетом, щоб створити сприятливі умови для спортсменів і тренерів на шляху до Вроцлава. За державний рахунок закуплено форму, інвентар, забезпечено навчально-тренувальні збори", - зазначив Міністр Ігор Жданов під час відкриття виставки.

Він нагадав, що збірна незалежної України виступає на Всесвітніх іграх з 1993 р. Під час дебюту національної команди Україна була представлена лише в трьох дисциплінах. Нині ж у Вроцлаві змагатимуться 79 володарів ліцензій від України у 20 видах спорту.

"Переконаний, збірна України покаже достойні результати на Всесвітніх іграх-2017, а ми будемо палко вболівати за наших спортсменів", - додав Міністр.

Заступник начальника Київського метрополітену Олексій Хаймьонов подякував ініціаторам виставки: "Це вже третій такий захід – у 2016 році, таким чином, ми підтримували українських олімпійців та паралімпійців. Ми працюємо над тим, щоби для наших пасажирів подорож була не тільки швидкою та комфортною, але й цікавою, інформативною".

Президент СКУ Ілля Шевляк наголосив, що із кожними Всесвітніми Іграми збірна України демонструє все кращі результати як на самій події, так і на масштабних міжнародних змаганнях: "Із 79 спортсменів збірної України більше 40 – це переможці світових та континентальних першостей. Ми вболіватимемо за кожного з них, за досвідчених, і за дебютантів. Долучитися матимуть змогу всі бажаючі, адже на Першому Національному йтиме пряма трансляція".

Директор Благодійного Фонду "Спорт заради миру" Наталя Мартіашвілі в свою чергу наголосила на соціальній складовій виставки:"Проведення фотовиставки – мотиватор для кожного досягати успіхів, як у спорті, так і в щоденному житті. Щиро дякую всім, хто бере у цьому участь, і маю надію на дієвість таких заходів задля підвищення зацікавленості пересічних українців до спорту, фізичного розвитку, бо країна має бути здоровою".

Спортсмени збірної з пауерліфтингу подякували організаторам виставки за увагу до неолімпійських видів спорту, та окремо Ігорю Ждановуза відчутну допомогу у підготовці до Ігор.

Експозиції представлені на станціях метро "Печерська" (з 6 липня) та "Поштова" (з 13 липня). До кінця серпня кияни та гості міста матимуть змогу дізнатися більше про українських спортсменів, які братимуть участь Х Всесвітніх Іграх та неолімпійських видах спорту, які розвиваються в Україні.

версія для друку