українська російська англійська
Глава МЗС Великої Британії: За останні три роки України зробила більше, аніж за попередні 23
06.07.2017 | 16:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Протягом останніх трьох років Україна зробила значний прогрес в процесі змін та перетворень держави, і саме тому Київ має чітку й тверду підтримку міжнародних партнерів. Про це сказав Державний секретар Великої Британії у закордонних справах Борис Джонсон під час спільної прес-конференції із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Лондоні.

"Україна зробила унікальний прогрес за останні три роки, більше ніж за 23 роки перед цим. Про це каже бізнес, який працює в Україні, та компанії, які планують вийти на український ринок", - наголосив Борис Джонсон.

Він підкреслив, що таку думку поділяють і представники міжнародної спільноти, які зібралися сьогодні, 6 липня, у Лондоні на велику Конференцію з питань реформ в Україні. 

За словами Бориса Джонсона, українська влада намагається досягти амбітних цілей в складних умовах, але міжнародна спільнота сповнена оптимізму щодо України. «Ви (Україна) маєте чітку підтримку програми реформ», - сказав Глава британського МЗС і відзначив серед досягнень Уряду - запровадження системи електронних державних закупівель, системи електронного декларування майна державних службовців та інші зміни.

"Україна рухається у правильному напрямку», - сказав Борис Джонсон. Він додав, що Велика Британія зацікавлена у політичній та глибокій економічній співпраці – як і частині інвестування, так і збільшення торгового обороту між країнами. 

версія для друку