українська російська англійська
Глава Уряду у Лондоні: Ми започаткували гарний майданчик для аналізу реформ
06.07.2017 | 17:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Велика міжнародна конференція з питань реформ в Україні, проведена сьогодні, 6 липня, в Лондоні, стала гарним майданчиком обговорення змін в нашій державі і може перетворитися на постійним інструмент аналізу трансформацій та координації міжнародної підтримки України на майбутнє. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами.

Конференція стала ключовою подією візиту Глави Уряду до Великої Британії. Участь  в ній взяли понад 30 представників міжнародних безпекових та фінансових організацій – партнерів України. Урядова делегація України представила їм План пріоритетних дій Уряду до 2020 року та напрямки підтримки реформ. 

"Сьогодні ми започаткували дуже гарну традицію майданчика, на якому будемо аналізувати стан справ і окреслювати план дій на майбутнє, - сказав Володимир Гройсман.  – Важливо, що ми відчули підтримку країн-партнерів на тому шляху, який долаємо". 

Володимир Гройсман подякував Уряду Великої Британії та особисто Державному секретареві Великої Британії у закордонних справах Борису Джонсону за організацію заходу.

 

версія для друку