українська російська англійська
Ігор Жданов зустрівся з спортсменами національної збірної України з пауерліфтингу перед стартом Всесвітніх Ігор
06.07.2017 | 18:21
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Менше двох тижнів лишилося до старту у польському Вроцлаві великого спортивного свята — Всесвітніх ігор-2017.

5 липня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав національну збірну України з пауерліфтингу, десять найсильніших спортсменів якої будуть відстоювати честь нашої державу на масштабних змаганнях чотириріччя. Наразі вітчизняні пауерліфтери знаходяться на тренувальних зборах в Конча-Заспі.

Під час спілкування з спортсменами та тренерами збірної Ігор Жданов поцікавився їхнім настроєм перед важливими стартами, а також оглянув зал для тренування, де й проходить основна підготовка атлетів.

Він відзначив, що слідкує за досягненнями вітчизняних пауерліфтерів та сподівається, що їх виступ на World Games-2017 буде успішним.

Користуючись нагодою, очільник спортивного відомства також передав команді комплекти спортивного екіпірування, у якому українська збірна представлятиме Україну на Всесвітніх іграх.

«Бажаю нашим спортсменам підійти до Всесвітніх ігор у найкращій формі, максимально проявити усі свої здібності. Міністерство разом з Федерацією пауерліфтингу намагалося весь цей час створити гідні умови для плідної підгототовки команд до цих стартів», - наголосив Ігор Жданов.

версія для друку