українська російська англійська
Фінляндія готує візит до України бізнес-місії "Team Finland"
06.07.2017 | 20:07
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час конференції з питань реформ в Україні, що відбувається в Лондоні, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром торгівлі та розвитку Фінляндії Каєм Мюккяненом.

Головними темами розмови стали двосторонні економічні зв'язки між країнами, напрями технічної допомоги Фінляндії Україні та відносини між Україною та ЄС.

К.Мюккяйнен висловив зацікавленість у збільшенні торговельно-економічних зв'язків з Україною з огляду на зростання зацікавленості до співпраці фінських підприємців. Міністр також висловив готовність організувати взимку візит бізнес-місії “Team Finland”, яка збере в Україні фінляндських бізнесменів.

Іванна Климпуш-Цинцадзе та Кай Мюккянен обговорили ситуацію на Сході України. Віце-прем’єр подякувала за фінансову та гуманітарну підтримку українців, які постраждали від російської агресії (у 2014-2016 рр. Фінляндія надала 26,1 млн. євро такої допомоги). Також Україна дуже цінує фінську Програму з допомоги та розвитку, спрямовану на реформування шкільної освіти та сектора енергозбереження в нашій країні. На реалізацію проектів у з енергозбереження та освіти у 2018-2021 рр. МЗС Фінляндії передбачило 15,5млн. євро.

Окремо співрозмовники обговорили підготовку до Саміту Україна-ЄС, що відбудеться 13 липня в Києві.

 

версія для друку