українська російська англійська
Нині в державі формується нова система надання державою послуг громадянам, - Володимир Бондаренко
06.07.2017 | 20:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відчути реальні зміни в країні дозволить проведення стабільної послідовної політики протягом кількох років поспіль. В цьому переконаний Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко. Дискутуючи з регіональними журналістами на семінарі «Реформа публічної адміністрації: в очікуванні дива», він зазначив: «Років п’ять стабільної послідовної політики дозволять відчути зміни за цей період. Мова не про те, що вже через 5 років ми заживемо добре, а про те, що в нас зміниться філософія».  

«Нинішній Уряд, не змінюючи напрямок, посилює ті паростки, які були засаджені під час Революції Гідності», - підкреслив Володимир Бондаренко.

І однією з таких є, звісно, реформа державної служби, а саме перетворення її на сучасну службу, яка допомагатиме людям.

«Вся система бюрократична, пострадянська, яка нам дісталась, була побудована на послугах, але не на тих, які має надавати державний службовець, а на послугах, які одержував державний службовець від тих, хто приходить до нього», - сказав Володимир Бондаренко. Нині в Україні формується нова система, змінюються та спрощуються правила надання державою послуг громадянам.

«На сьогоднішній день моє кредо - це надавати послуги. І на сьогодні у Уряду так само основна політика, яку він веде, це не збагачення Уряду, чи урядовців, а збагачення людей», - наголосив Державний секретар.

 

версія для друку