українська російська англійська
За 6 місяців 2017 року Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області забезпечило відшкодування втрат майже на 6 млн грн
07.07.2017 | 09:49
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня – червня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад  5,8 млн грн.

Окрім того, попереджено порушення у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму 110,7 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 53 управлінські рішення.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 12 досудових розслідувань, а також вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання фінансової дисципліни 25 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 72 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 2 осіб звільнено.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 71,6 млн грн.

 

версія для друку