українська російська англійська
Мінсоцполітики: Тільки спільними зусиллями Уряду та об'єднаних громад можна створити сильну, стійку та ефективну систему соціальної підтримки населення
07.07.2017 | 10:44
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

5-7 липня 2017 року в місті Краматорськ проходить 3-й регіональний семінар-нарада на тему „Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи”, організований Мінсоцполітики за підтримки ЮНІСЕФ. Метою даних зустрічей є забезпечення ефективної діяльності новостворених об’єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

У заході беруть участь голови об’єднаних територіальних громад, представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення облдержадміністрацій, служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луганської та Донецької областей.

Фахівцями Мінсоцполітики, Мінмолодьспорту, Мінрегіону, Держпраці, Державної служби зайнятості, експерти Світового банку та ЮНІСЕФ проводяться панельні дискусії з актуальних питань організації роботи у сфері соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах, зокрема, щодо адміністрування надання послуг з соціальної підтримки, організації прийому громадян та надання послуг центрами зайнятості, пенсійним фондом, контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість, організації надання соціальних послуг, забезпечення захисту прав дітей, материнства та дитинства, розвитку молодіжної політики, соціальної підтримки осіб з інвалідністю. Крім того, учасникам семінару було презентовано модель організації „Прозорого офісу” на рівні ОТГ.

Особливу зацікавленість та жваву дискусію слухачів семінару викликали виступи голів Омельницької ОТГ Полтавської області О. Шереметьєвої та Кіптівської ОТГ Чернігівської області В. Кучми щодо кращих практик організації надання послуг з соціальної підтримки на рівні ОТГ.

версія для друку