українська російська англійська
Глава Уряду про співпрацю з МВФ: Ми маємо бути прогнозованими і виконувати програму реформ
07.07.2017 | 13:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України залишається відданим обраному курсу реформ і буде надалі виконувати діючу програму перетворень, узгоджену з одним з ключових партнерів України  - Міжнародним валютним фондом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інвестиційної конференції Dragon Capital. Захід відбувся під час візиту Глави Уряду до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

«У нас відкритий партнерський діалог, ми відверті й розуміємо одне одного, тож зможемо знайти найоптимальніші рішення в інтересах людей та розвитку держави, - сказав Володимир Гройсман. – У нас є порядок денний реформ, є розуміння шляхів їх впровадження. Робота з МВФ буде продовжена в рамках програми, на яку ми вийшли. Ми маємо бути прогнозованими, послідовними і виконувати взяті зобов’язання».

Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд перейшов на середньострокове планування, а в переліку першочергових реформ – зміни в пенсійній, освітній, медичній, земельній сферах та приватизації.  

«І ці реформи потрібні не МВФ, а Україні. Втілення змін дозволить подолати кризу та забезпечити сталий економічний розвиток», - сказав Володимир Гройсман.   

 

 

версія для друку