українська російська англійська
Володимир Гройсман - британському бізнесу: Час ухвалювати рішення про інвестування в економіку України
07.07.2017 | 13:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відновлення економіки України, урядова політика з покращення ділового клімату, а також наявні ресурси та технологічні напрацювання мають стати запорукою інвестиційної активності та ухвалення рішень про вкладання коштів в українські інвестиційні проекти. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інвестиційної конференції Dragon Capital у Лондоні. Захід відбувся під час візиту Глави Уряду до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

"Сьогодні Україна є дуже конкурентною. В світі мало країн, які мали б подібні можливості і були б настільки цікаві для інвестування, - сказав Глава Уряду. - Ми маємо широкий спектр напрямків для інвестування - від агрокомплексу до космічної галузі. Саме зараз потрібно приймати рішення про вихід на ринок України. Запрошую вас. Ваш успіх - це успіх нашої держави". 

Володимир Гройсман підкреслив, що успіх бізнесу важливіший за суму вкладень. Саме тому, робота Уряду спрямована на поліпшення бізнес-клімату, на ефективну боротьбу з корупцією, на відновлення промисловості та зміцнення інституційної спроможності країни. При Кабінеті Міністрів працюють Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Національний комітет з промислового розвитку, Офіс з просування експорту.

версія для друку