українська російська англійська
МІП організовує фотовиставку "Японія у фото очима українців"
07.07.2017 | 16:04
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністерство інформаційної політики України та Посольство Японії в Україні продовжують інформувати про події, що відбуваються в нашій державі в рамках Року Японії в Україні. ІА «Укрінформ» на основі інформації, яку надало Посольство про результати діяльності за півроку, підготувало інфографіку.

Керівник сектору медіакомунікацій МІП Марина Соботюк повідомила, що також за першу половину року, в рамках фотоконкурсу оголошеного Посольством у своїх соціальних мережах до Року Японії в Україні, було відібрано ряд цікавих фотографій, як українці бачать Японію. «Наприкінці року ці та інші фото по завершенні конкурсу МІП надрукує та проведе виставку в Арт-хабі Укрінформу, що в центрі міста. У нас вже є домовленість з виставочним простором, тож будемо запрошувати всіх охочих подивитися», - повідомила Соботюк.

Зазначимо, що Посольство Японії продовжує запрошувати до участі у фотоконкурсі «Рік Японії в Україні». Нагадаємо, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. Відтак, МІП спільно з Посольством Японії в Україні планують інформувати суспільство про ряд заходів, які допоможуть ознайомити українців з культурою, традиціями, та історією Японії.

версія для друку