українська російська англійська
Володимир Гройсман про візит до Великої Британії: Ми отримали підтримку реформ і розуміння подій в Україні
07.07.2017 | 17:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна отримала повну підтримку плану урядових реформ та довела свою позицію з багатьох політичних питань. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи результати свого триденного візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.  

Він зазначив, що ключовим заходом візиту стала велика міжнародна Конференція з питань реформ в Україні, яка зібрала більше 30 керівників дипломатичних відомств, зокрема Канади, країн Євросоюзу та Японії, а також представників міжнародних фінансових організацій. Конференція відбулася  за всебічного сприяння Уряду Великої Британії. Учасники зібрання висловили підтримку плану реформ Уряду України, відзначили вже досягнутий прогрес і побажали Києву не втрачати швидкості перетворень.

«Маємо абсолютну політичну підтримку і розраховуємо на подальшу економічну співпрацю. Ми виходимо на новий рівень взаємодії зі світом та нашим стратегічним партнером – Великою Британією. Я з оптимізмом повертаюся в Україну», - сказав Володимир Гройсман

Він також нагадав, що під час візиту провів продуктивні переговори з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей, Головою зовнішньополітичного відомства Борисом Джонсоном, керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку. Досягнуті домовленості, сказав Володимир Гройсман, свідчать про інтерес до побудови мирної та успішної України, яка доводить свою здатність сповідувати та відстоювати демократичні цінності і здійснювати фундаментальні економічні реформи.

 

 

версія для друку