українська російська англійська
Для розширення ефірного мовлення на сході країни фахівці УДЦР додатково прорахували понад 120 частот
10.07.2017 | 11:40
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

З початку проведення АТО фахівці департаменту радіослужби Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) додатково прорахували 122 частоти для радіо- та телевізійного мовлення на території Луганської та Донецької областей. Зокрема, 85 для FM-радіо, 34 - для аналогового телевізійного мовлення та 3 - для цифрового наземного телевізійного мовлення. Ці ж завдання будуть пріоритетними і в подальшому. Про це розповів Євген Мирзаков, директор з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР.

Він, зокрема, відзначив, що всі роботи на прорахунок частот для розширення ефірного мовлення на сході країні здійснюються на замовлення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

За словами Євгена Мирзакова, в УДЦР добре розуміють, наскільки важлива робота держпідприємства для мешканців східного регіону країни, а особливо для населення тимчасово окупованих територій. Фахівці УДЦР у стислі терміни відпрацьовують завдання, аби пришвидшити процес надання висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом.

Нагадаємо, що нещодавно у Краматорську Комісія з питань відновлення мовлення презентувала План розвитку телекомунікаційної інфраструктури, цифрового телебачення і ФМ-радіомовлення в Донецькій та Луганській областях на 2017-2018 роки.

 

версія для друку