українська російська англійська
46 військовослужбовців Рівненського гарнізону отримали ключі від квартир у новобудові, придбаних за кошти Міністерства оборони України
10.07.2017 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Рівному 46 військовослужбовців Збройних Сил України отримали ключі та ордери на довгоочікуване житло. Серед власників осель у дев’ятиповерховому будинку – учасники АТО. Також шість сімей офіцерів запасу отримали постійне житло у цій новобудові. Слід відзначити, що вони чекали його декілька десятків років.

Під час урочистостей ключі та ордери від помешкань військовослужбовцям вручив командувач військ оперативного командування «Захід» – начальник Рівненського гарнізону генерал-майор Олександр Павлюк.

«Офіцер може з більшим натхненням захищати державу тоді, коли він бачить, що держава піклується про нього і його родину, і це дуже важливо, коли замість слів є реальний приклад, як сьогодні. Ви щодня, щогодини і щохвилини доводите свою відданість українському народові», – зазначив командувач військ оперативного командування «Захід» та подякував військовослужбовцям.

У свою чергу перед майбутніми сусідами виступив начальник бронетанкової служби оперативного командування «Захід» підполковник Волерій Жучко.

«У більшості сімей військовий шлях обрали не тільки чоловіки, а й їх дружини. За роки служби в різних гарнізонах ми змінили багато гуртожитків та квартир, які доводилось винаймати. Сьогодні наша мрія здыйснилася. Ми отримали власне житло, у якому можна створити омріяний родинний затишок. Я впевнений, що завдяки таким подарункам долі, діти, які у всьому рівняються на своїх батьків, теж оберуть військовий шлях, який хоч і тернистий, проте відповідальний та почесний», – підкреслив офіцер.

У Рівненському гарнізоні у черзі на житло перебувають понад тисячу військовослужбовців. Варто нагадати, що на Рівненщині з 2014 до 2017 року власниками квартир стали більше сотні офіцерів, сержантів та солдатів військової служби за контрактом.

версія для друку