українська російська англійська
МІП через народну дипломатію формуватиме позитивну суспільну думку про Україну в світі
11.07.2017 | 15:28
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

7 липня державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у відкритті V Форуму Global Ukrainians “Українські бренди ставимо в тренди”, присвяченого питанням залучення інвестицій та розвитку культурної дипломатії в Україні.

У ході офіційної церемонії відкриття Артем Біденко розповів, що МІП, долучаючи українців у світі до своїх проектів, досягатиме формування позитивного іміджу України та наголосив: "Популяризація України у світі відбувається зокрема і через створений державою телеканал UA|TV. Попри невелике фінансування, у нас є вже чудові результати щодо включень у кабельні мережі світу. Це досягається завдяки і народній дипломатії.

Тому експати Global Ukrainians по всьому світу можуть долучатися та сприяти подальшому розвитку нашого іномовлення".

Участь у Форумі взяли українські експати із 20-ти країн світу, лідери бізнесу, експортери, представники культурних та освітніх ініціатив, міжнародні журналісти, делегати від дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, діячі соціальної сфери та громадських організацій.

Нагадаємо, в січні 2017 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко в ході круглого столу “Мережа народної дипломатіїGlobal Ukrainians” та органи державної влади України: від стратегії до тактичних кроківнаголосив на важливості народної дипломатії в розбудові державного страткому.

 

версія для друку