українська російська англійська
З початку 2017 року експертами Закарпаття прийнято до опрацювання 3270 проектів землеустрою в рамках пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності
11.07.2017 | 17:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання з інших областей 3270 проектів землеустрою. Станом сьогодні експертами опрацьовано 3169 проектів.

Із загальної кількості проектів, що надійшли 2109 отримали позитивний висновок, 1060 – негативний, ще 101 проект знаходиться на розгляді.

Спеціалістами районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 4445 проектів землеустрою. З них на сьогодні опрацьовано 4195 проектів, з яких 2870 отримали позитивний висновок, 1325 – негативний, та 250 знаходяться на розгляді.

Всього на Закарпатті працюють 14 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

версія для друку